Doktorum Bugünkü Programı İzle, 19 Aralık 2012

18 Aralık 2012
By

Sağlık programı Doktorumun 19 Aralık 2012’de  yayınlanacak olan bölümde Reflü hastalığı ve meme büyütme ve meme küçültme konularında bilgiler verilecek.

doktorum-programi-izle

Prof.Dr.Ahmet Kemal Gürbüz

Uyutmayan sabahlatan bir sorun Reflü, midenizden göğsünüze uzanan yanmanın sebepleri ve tedavisi Doktorum’da canlı yayında

19 Aralık 2012 Doktorumdan Önemli Başlıklar

Reflü hastalığının belirtileri nelerdir? Reflüyü artıran sebepler nelerdir?

Asitli mide içeriğinin yemek borusuna gelmesi reflü hastalığı dır. Reflü ses kısıklığına sebep olabilir. Fazla kilo reflüyü tetikleyebilir. Reflü hastalarının yumurta yemesinde bir mahsur yoktur.

Reflü hastaları nasıl yatmalı? Yatarken kullanılan yastık sadece boynunuzu değil göğüs kafesinizi de yükseltecek şekilde olmalı bunun için üretilmiş reflü yastığı kullanılabilir.

Reflü herkes de bir miktar görülebilir. Reflü’nün sıklığı önemlidir. Reflü yiyeceklerin geriye yukarıya doğru kaçmasıdır. Mide içindeki hacim ne kadar büyükse reflü o kadar sık görülür.

İç Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr.Ahmet Kemal Gürbüz reflü hastalığının tedavisi anlatılıyor.

Op. Dr. Hasan Fındık Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

Kimi olmamasından yakınıyor, kimi ise kıyafetlerden taşmasından yakınıyor. Büyük memeyi küçültmek küçük memeyi büyütmek isteyenler 19 Aralık 2012 deki Doktorum Programını kaçırmasınlar.

Meme vücut şekli ile alakalıdır. Meme büyüklüğünü gösteren kup büyüklüğüdür. 80, 90 diye söylenen göğüs kafesinin büyüklüğüdür.

Örnek olarak, göğüs kafesi çevresi 78 cm ve göğüs çevresi 97 cm ise, aradaki fark;                   97-78=19 olduğundan “cup” büyüklüğü, 19’a karşılık gelen D’dir. Sonuç olarak da sütyen bedeni (piyasada 78 D şeklinde bir ürün olmadığından) 75 D’dir.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir